Pro koho je PSYCH-K®?

PSYCH-K® je pro všechny, kteří touží po změně… kteří nechtějí žít pořád ve stresu… kteří touží žít život takový, jaký si ho vysnili… kteří chtějí urychlit svůj duchovní vývoj… kteří se chtějí oprostit od strachů, úzkostí, pocitů méněcennosti… kterým se něco opakovaně nedaří nebo se něčím opakovaně trápí

A tak, ať už se věnujete čemukoliv, nebo teprve začínáte, pak pro vás může být výbornou volbou právě metoda PSYCH-K®.

PSYCH-K® je skvělá v tom, že dokáže příjemným, a hlavně vědomým způsobem přeprogramovat podvědomé programy tak, aby vás přestaly sabotovat a začaly vás v životě podporovat. Podvědomí totiž ovlivňuje vnímání vašeho života a světa okolo vás minimálně z 95%.

Už nějakou dobu si uvědomuji, že PSYCH-K® se může stát podporou na jakékoliv cestě, kterou se rozhodnete či jste se již rozhodli jít. A to z několika důvodů:

  • je univerzální a respektující;
  • funguje na jednoduchých vědecky podložených principech;
  • rozvíjí a upevňuje nezávislost na systému;
  • rozvíjí a upevňuje naprostou důvěru v sebe sama – klient sám se rozhoduje, co chce změnit a jak se chce v dané situaci cítit;
  • ke změnám dochází relativně rychle. Po 10ti měsících, co jsem byla poprvé na PSYCH-K®, jsem si uvědomila, jak velký rozdíl k lepšímu nastal v mém vnímání sebe sama, celého mého života a světa okolo mě.

Navíc mám sama se sebou, ale už i s klienty takové zkušenosti, že pouhým uvědoměním si toho, co chtějí, se jim do podvědomí nové přesvědčení nahraje „samo“. Jejich systém už totiž tento princip pochopil a není třeba dělat žádné další procesy PSYCH-K®.

Mým záměrem je, aby systém každého mého klienta pochopil tento princip co nejdříve tak, aby mohl jít svým životem už sám bez mé podpory či podpory jiného terapeuta.

PSYCH-K® vás podpoří na cestě ke spokojenému a naplněnému životu, čímž v konečném důsledku přispějete ke změně světa k lepšímu. Jak řekl velký český mystik Eduard Tomáš: „Když se změní povaha člověka, změní se i svět.“

Napsat komentář