PSYCH-K®- Klíč k životu bez (podvědomých) omezení

O mně

Dlouhá léta jsem si byla vědoma, že chci změnit určité způsoby svého chování, které mi znesnadňovalo život.

Hodně mi při uvědomování a i při mnohých změnách pomohla jóga, které se věnuji téměř 20 let a jejíž kurzy vedu 15 let. Jóga mě opravdu baví.

Nicméně jsem pociťovala limity, přes které mě jóga „nepřenesla“. Dnes už vím proč. Má podvědomá přesvědčení byla mocným protivníkem, se kterým by bylo nutno bojovat denně minimálně jednu, dvě hodiny skrze cvičení, abych ho přemohla. Navíc, aby byla změna trvalá, musela bych cvičit denně do konce svého života. Chápete to?! MUSELA bych! Nebylo to o přání, ale o musu…

Najednou jsem objevila PSYCH-K® – vědomý, velmi snadný a účinný způsob, jak mohu změn dosáhnout. Po krátkém čase jsem začala vnímat svůj život s radostí a uvolněním. Strachy, úzkost, tíhu ze života, … vnímám jinak… s nadhledem… A cvičení jógy si užívám, kdykoliv se CHCI józe věnovat.

Když jsem šla poprvé na PSYCH-K®, nevěděla jsem přesně, co mohu očekávat, jaké výsledky uvidím (dnes raději říkám, jaké výsledky zažiju). Hnala mě touha dostat se ze zoufalé situace, kdy onemocněla má starší dcerka (nijak smrtelně, ale řekněme ne úplně příjemně).

Výsledky jsem začala zažívat již po prvním sezení. Zdálo by se, že nijak závratné, ale pro mě velmi osvobozující.

Jsou to tedy další důvody, proč pracuji se PSYCH-K®.

Protože vím, že PSYCH-K® může změnit i váš život…

                    …pokud chcete udělat ve svém životě změnu, ať už malou či většího rázu.

REFERENCE

"Ráda doporučuji program ´Zvládněte zdravotní výzvu svého dítěte´ Petry Sotolářové určený maminkám dětí se zdravotní výzvou. Její kurzy a individuální konzultace mi velmi pomohly najít stabilitu a vyrovnanost v péči o autistického syna. Pomohlo mi to najít vnitřní zdroje, jak se dobře postarat sama o sebe a lépe zvládat náročnou péči. Velmi děkuji a doporučuji. Je to taková dobrodružná cesta do vlastního nitra se skvělou průvodkyní
Kamila Hejnová
"PSYCH-K s Petrou je pro mě vždy velmi obohacující a přínosné. Při facilitování je velmi soustředěná, umí velmi dobře klást otázky a navést člověka k sobě.
Proces s ní si užívám a jsem za ni a její vhledy nesmírně vděčná. Vnímám její nadhled a profesionalitu. Proto ji doporučuji i Vám."
Jana Krátká Svobodová

MÉ PSYCH-K® VZDĚLÁVÁNÍ: