PSYCH-K®- Klíč k životu bez (podvědomých) omezení

O PSYCH-K®

Zažíváte ve svém životě (pravděpodobně opakované) situace, které vám nejsou příjemné? Nebo jednáte způsobem, který vám komplikuje život?

Máte pocit, že se pohybujete v začarovaném kruhu, který se vám nedaří přerušit, ať se snažíte, jak chcete?

Toto vlastně způsobují podvědomé „programy“, které jste „získali“ primárně do šesti let svého věku, případně později, pokud jste prožili něco traumatizujícího. Podvědomí je mrška, která je velmi mocná, protože ovlivňuje váš život minimálně z 95%, i když si toho nejste vědomi. 

Video o PSYCH-K®
v angličtině, na PC lze nastavit české titulky

Pokud jste si například jisti sami sebou, pak vás nemůže vyvést z míry nesouhlas nebo rozpor s druhým člověkem. Protože víte, že každý má právo na svůj názor a že takový názor může být obohacující. Pokud si však nedůvěřujete, pak neustále přemítáte, zda jste se rozhodli správně. Navíc, když se k dané věci vyjádří někdo jiný, tak vás může velmi snadno rozhodit.

A právě PSYCH-K® (čteno „saj kej“) umí limitující podvědomé programy změnit specifickými procesy, tzv. balancy, tak, aby vás podvědomí přestalo sabotovat a začalo vás v životě podporovat. Pravděpodobně je váš život spojen i s traumatizujícím zážitkem, který vám nedovoluje dělat to, co byste chtěli. I na to má PSYCH-K® řešení – tzv. transformaci stresu, po které dokážete vidět situaci klidněji a s nadhledem.

Tím se otevírá potenciál vaší jedinečnosti. Najednou budete mít k dispozici energii, kterou jste dříve věnovali souboji s mocným protivníkem – svým podvědomím. Podvědomí se tak stane vaším parťákem a bude vás podporovat na cestě ke změně a ke kvalitněji prožívanému životu.

„PSYCH-K® je jeden z nejúčinnějších způsobů na této planetě, který dokáže změnit podvědomé programy tak, jak chcete. Potom můžete projevit svá přání a touhy. Mám s tím osobní zkušenost.“

Bruce Lipton, Ph.D., buněčný biolog, zakladatel epigenetiky

I když během PSYCH-K® dochází ke změně v podvědomí snadno a v řádu několika minut, je pro úspěch nezbytná vaše touha změnu ve skutečnosti provést. K tomu vám pomohou akční kroky, které nastavíme po změnách přesvědčení v podvědomí.

A ještě jedna věc. Metoda PSYCH-K® není samospasitelná – neznamená, že nebudete zažívat náročné situace. Jde o to, že se k problémům začnete stavět jako k výzvám, které se dají řešit.

Dalším předpokladem jako u všeho je, aby s vámi tato metoda rezonovala.

Video o epigenetice

Jak funguje PSYCH-K®

Náš výzkum ukazuje, že u 98% testovaných účastníků výzkumu, vytváří PSYCH-K®  stav Whole-Brain během několika minut. Tento stav může výhodně a dramaticky ovlivnit náš výkon.“

Jeffrey L. Fannin, PhD., neurovědec

Více informací k provedeným studiím v angličtině naleznete na:
https://psych-k.com/psych-k-research/

Máte například nové přesvědčení: „Využívám svůj čas smysluplně a s disciplínou.“ Víte, že trávíte hodně času na sociálních sítích, a tak nemáte prostor pro jiné věci. Akční krok na tuto situaci může být: Na sociálních sítích strávím maximálně 1 hodinu denně a na každý den na dobu jednoho týdne si naplánuji jinou činnost.

Výsledky PSYCH-K®

05_RobWilliams

Zakladatel PSYCH-K® se jmenuje Robert M. Williams M.A

Rob vystudoval filozofii v Kalifornii, a poradenství a personální služby v Koloradu. Je prezidentem společnosti Myrddin Corporation, a ředitelem PSYCH-K® Centre International.

Prvních 14 let své kariéry pracoval v korporátním světě, kde zastával funkce v managementu. Během této doby zažil duchovní probuzení. Rozhodl se proto v podnikatelském sektoru skončit a stal se profesionálním psychoterapeutem. Záhy si uvědomil, že stávající metody poradenství postrádají duchovní esenci a efektivitu. Začal tedy studovat rozličné metody, jak starodávné, tak i současné. Z jeho studia vzešla roku 1988 řada intuitivních vhledů, které se staly základem PSYCH-K®.

PSYCH-K® využívá nejmodernější poznatky z oblasti epigenetiky, a psychoneuroimunologie.