Proč je důležité změnit svůj přístup k době COVIDové…

Dr. Joe Dispenza říká, že myšlenka má elektrický náboj a pocit z té myšlenky má magnetický náboj. Tedy jak myslíme a jaký z té myšlenky máme následně pocit, takovou realitu ve svém životě si vytváříme. Takže otázkou je, jaké situace si ve svém životě přitahujeme svým myšlením a pocity…

Vnímám, že v tuto chvíli je naprosto nezbytné, aby co nejvíce lidí propojilo své srdce se svým rozumem a zůstalo v klidu. Hodně mi pomáhá uvědomění si, že vše, co se děje okolo nás a s námi, je DOKONALÉ. Vše má svůj význam. COVID pro mě má význam v tom, že máme příležitost jako jednotlivci, ale i jako lidstvo posunout se dál. (Pro mě osobně to mimo jiné znamená příležitost vytvořit si se svými dcerami vzájemně láskyplný vztah. Máme k tomu opravdu hodně času 😊)

Ptala jsem se sama sebe, zda zloba/nenávist/apod. vůči komukoliv (tedy i vůči vládě, popř. vůči jednotlivým politikům) má stejnou sílu jako udržení si svého klidu. Došla jsem k závěru, že takové emoce (tj. zloba/nenávist/apod.) mi berou energii. Energii, kterou mohu ve svém klidu použít jiným způsobem – tvořením své vlastní reality, čímž ovlivňuji i realitu okolo sebe, realitu světa.

Navíc mým záměrem je, že ve správný okamžik udělám v reálném světě nějaký krok, který podpoří změnu okolo mě, či změnu v naší zemi, či změnu ve světě. Píšu „nějaký“, protože to může být cokoliv. Jsem si jistá, až se objeví NĚCO, co se mnou bude rezonovat, tak budu vědět přesně, co mám dělat. A nebude mě to stát tolik energie, jako např. kdybych teď vymýšlela, co bych měla pro zlepšení situace udělat. Jak říká Jiří Ledvinka: „Mysl to nevymyslí.“ Už s tím mám své zkušenosti, takže vím, že tohle je pravda (tedy alespoň pro mě 😊).

Také jsem si uvědomila, kde jsem se nacházela před téměř 2 lety, kdy mi onemocněla má starší dcerka. Co jsem cítila na začátku? Zlobu, beznaděj, zoufalství, strach atd. Nakonec jsem došla k tomu, že musím něco udělat. Ale vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. První věc, která mi přišla, bylo PSYCH-K®. Pro mě požehnání. PSYCH-K® mi pomohlo dostat se z role oběti do role tvůrce! Dcerka také „pomáhala“ projevy své nemoci… A to pro mě byl hodně silný motor… Teď ale vím, že projevy nemoci mé dcerky nejsou nutné

A tak vždy když vidím člověka, který žije v roli oběti (a takových lidí je v dnešní době opravdu hodně), tak si vzpomenu na sebe, že jsem v té roli byla také, a to mi pomáhá být s tím člověkem v pohodě, bez zloby, protože vím, že každý je ve svém stupni vývoje a dělá to nejlepší, co mu v danou chvíli dovolí dělat jeho podvědomé programy

Když jsem si dnes přečetla zprávy, že lockdown bude trvat asi i celý duben, fakt jsem se dostala do stresu! Udělala jsem si transformaci vnímání stresové situace (opravdu silný a účinný nástroj metody PSYCH-K®), ze které mi vyšla následující přesvědčení:

     * Mám nekonečné množství energie, síly a odvahy inspirovat ostatní a opravdu je inspiruji.

     * S lehkostí inspiruji ostatní, kdykoli to tak cítím.

Mám představu, že dnešní doba je oceánem COVIDového zoufalství. Z tohoto oceánu se postupně vynořují ostrůvky, které se postupně spojují v pevninu s tůněmi naděje. Což abyste se i VY staly těmito ostrůvky, které tu pevninu vytváří?!

Přeji nám všem sílu vytvořit si/udržet si svůj vnitřní klid a odvahu tvořit si svůj život přesně tak, jak ho chceme žít.

Pokud nevíte, jak to udělat, vůbec nevadí (já to také dříve nevěděla). Prvním krokem je začít měnit sebe… PSYCH-K® je skvělá volba 😊 S její pomocí dochází ke změnám vědomě, a pokud po změně opravdu toužíte, tak změny nastanou velmi rychle (v rámci měsíců…).

Napsat komentář