online minikurz ZDARMA

Jak zvládnout zdravotní problém svého dítěte

Zjistíte, jak vaše myšlenky a pocity ovlivňují zdravotní stav vašeho dítěte – ukážu první krok

Chcete zvládnout zdravotní stav svého dítěte bez pocitu bezmoci?

Chcete věřit, že se dá situace uchopit způsobem, který je pro dítě příjemnější?
Chcete nabýt sílu a vytrvat?
Chcete získat naději, že se to dá ustát?

Ukážu vám způsob, jak můžete své dítě významně podpořit, a první krok, jak na to. 

Díky minikurzu pochopíte, že:

Tento minikurz jsem vytvořila pro maminky, které:

Co získáte během minikurzu:

Reference

"Uvědomila jsem si, že naděje je pro mě stěžejní a že když věřím, že bude líp, je pro mě najednou všechno jednodušší. I když vím, že nemusí vše dopadnout tak, jak bych si nejvíce přála, věřím, že jsme se poučili z minulých situací a že už nás čekají jen ty lepší momenty."
MARTINA BUBLOVÁ
"Otevřenost a upřímnost Peti vytvořila přátelskou atmosféru. Kurz ocení hlavně maminky, které věří, že jsou důležitým článkem v životě dítěte a že, ať se děje, co se děje, vždy mají možnost volby, jakým směrem se jejich život a život dítěte bude vyvíjet."
MARTINA VEČEŘOVÁ
"Kurz doporučuji všem, kteří hledají podporu. Cením si prostředí, které Petra dokázala vytvořit, a podpory i pro ty, co opravdu nemají sílu věřit v dobrý konec."
JANA FEJFAROVÁ
"Kurz je velká podpora pro rodiče dětí se zdravotní výzvou. Petra mě jako průvodce provedla hlubinami vlastní mysli. Našla jsem sílu vytrvat a nevzdávat to."
KAMILA HEJNOVÁ
"Do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem se nedokázala smířit se synovou diagnózou a očekávala jsem nějakou pomoc. Uvědomila jsem si, že to celé není jen o synovi, ale i o mně, a pokud já nezačnu vnímat věci jinak, tak se to nezmění."
PETRA FUKSOVÁ

Jak bude kurz probíhat?

DÁM VÁM VĚDĚT, AŽ BUDE VYPSÁN DALŠÍ TERMÍN MINIKURZU ZDARMA

Foceni holky 084 (3)

Jsem facilitátorkou metody PSYCH-K. Metody, která umí změnit vnitřní sabotéry na podpůrce, a která umí změnit vnímání stresové situace tak, že ji zavnímáte s větším klidem i nadhledem.

Sama jsem maminkou dítěte se zdravotní výzvou.

Na své cestě jsem poznala, jak důležitá je inspirace, podpora a naděje. To vše totiž dodává sílu, která je tolik potřebná ke zvládnutí situace, kterou žijeme.

Provázím maminky na jejich náročné cestě. Naplňuje mě vidět, jak si maminky během mých kurzů a programů uvědomují souvislosti. Díky tomu je lépe i jejich dětem. 

Ráda podpořím i vás.

Petra Sotolářová

Copyright 2024 – Petra Sotolářová